Pauls Jonass jau janvāra sākumā atsāks treniņus

Motokrosa braucējs Pauls Jonass 2017. gadā pirmo reizi vēsturē izcīnīja pasaules čempiona titulu “MX2” klasē. “Es šobrīd ļoti smagi trenējos, lai būtu gatavs aizstāvēt šo titulu,” Latvijas Radio atklāja sportists.

21. decembrī, kad tika pasniegtas “Gada Balvas sportā 2017”, Jonass atgriezās Latvijā, divas reizes kāpa uz skatuves un saņēma divas balvas – tika atzīts par labāko tehnisko sportu sportistu, kā arī par populārāko sportistu Latvijā.

“Biju pārsteigts saņemt balvu kā populārākais sportists,”

norādīja Jonass, skaidrojot, ka konkurence uz šo titulu – bokseris Mairis Briedis un tenisiste Aļona Ostapenko – bijusi ļoti nopietna.

Pauls Jonass gatavs aizstāvēt pasaules čempiona tituluMārtiņš Kļavenieks

  Jonass apzinās, ka pasaules čempiona tituls – tas ir ieraksts vēsturē, jo otrās vietas neviens neatceras. Tādēļ viņš apņēmīgi strādā, lai nākamsezon izdotos noturēt šo titulu.

  Pauls atklāja, ka mēnesi pēc pasaules čempiona titula iegūšanas ir priecājies un izbaudījis šo mirkli, taču pēc tam atgriezies pie darba.

  Tagad viņš tikai īsu brīdi būs Latvijā – nosvinēs ar ģimeni Ziemassvētkus un Jauno gadu, taču jau 2. janvārī atgriezīsies komandā, lai gatavotos nākamajai sezonai.

  Tai pašā laikā Jonass neslēpj prieku, ka viņa uzvara ir palielinājusi to cilvēku skaitu, kas aktīvi interesējas par motokrosu.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Motoru sports
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti