Pauls Jonass Francijā paliek ceturtais

Latvijas talantīgais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull KTM Factory Racing” komandu, svētdien izcīnīja ceturto vietu Francijā notiekošajā pasaules čempionāta desmitajā posmā MX2 klasē, liecina organizatoru informācija.

Tiesa gan, abos braucienos Jonass nespēja pakāpties augstāk par piekto pozīciju, taču divu braucienu summā tomēr bija ceturtais.

Pirmajā braucienā līderpozīcijas Jonasa komandas biedram Džefrijam Herlingsam no Nīderlandes, kuram pašā finišā piekāpās francūzis Benuā Paturels. Trešā pozīcija šveicietim Žeremijam Sīveram. Jonass, kā jau minēts, piektajā pozīcijā, 31 sekundi atpaliekot no Herlingsa. Savukārt Latvijas motokrosa braucējs Roberts Justs pirmajā braucienā ierindojās 17. pozīcijā.

Otrajā braucienā uzvaras lauri atkal Herlingsam, otrajā vietā ierindojās Makss Enstijs, bet trešais palika Paturels. Jonass atkal piektais, atpaliekot 12 sekundes no sava komandas biedra, bet Justs šajā braucienā piedzīvoja sadursmi ar krievu sportistu Aleksandru Tonkovu un nevarēja turpināt sacensības.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Jonass ar 332 punktiem ir trešajā pozīcijā, bet Justs ar 130 punktiem ierindojas 14. vietā. Līderpozīcijas vēl joprojām Herlingsam ar 497 punktiem, bet otrajā – Sīvers ar 363 punktiem.