Pasaules rallijkrosa čempionāta sacīkstes tiešraidē rādīs Latvijas Televīzijā

Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules rallijkrosa (RX) čempionāta sacīkstes arī 2019.gadā tiešraidē būs skatāmas Latvijas Televīzijā (LTV). Jau otru sezonu LTV7 varēs vērot visus 10 sezonas posmus, tostarp arī sacīkstes, kas septembrī notiks Rīgā. Viedierīcēs rallijkross būs vērojams sabiedrisko mediju satura atskaņotājā replay.lv.

Visas sezonas garumā no aprīļa līdz novembrim līdzjutējiem Latvijā būs iespēja vērot, kā par pasaules čempionāta punktiem cīnās Jānis Baumanis, un kādas sekmes uzrādīs pāris posmos startējošais Reinis Nitišs, sacīja "RA Events" un "Neste World RX of Latvia" direktors Raimonds Strokšs.

“Pasaules rallijkrosa čempionāts pēdējā laikā pieredzējis daudz un dažādu izmaiņu, tāpēc man prieks, ka vismaz daļu no pasākumu kopuma izdevies saglabāt nemainīgu, un mēs turpināsim veiksmīgi izveidojušos sadarbību ar Latvijas Televīziju par Pasaules RX posmu translācijām, kas arī šogad būs skatāmas LTV7," sacīja Strokšs. "Turklāt kāds no 2019. gada pasaules RX pilotiem šogad pirmo reizi tiks iecelts čempiona kārtā, un arī to mēs vispirms varēsim vērot tieši sabiedriskā medija translācijās televīzijā un replay.lv.”

Savukārt Latvijas Televīzijas Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis uzsvēra, ka labākais pušu sadarbībā ir partneru un sportistu pārstāvju ļoti lielā ieinteresētība pilnvērtīgā sacensību atspoguļojumā, palīdzot nodrošināt plašu informāciju par Latvijas sportistu startiem. "LTV sporta žurnālisti var iegūt gan operatīvas intervijas, gan video materiālus. Turklāt Rīgas posms septembrī ir lieliska iespēja mums pašiem pietuvoties pasaules autosporta elitei pavisam tuvu un veidot savas studijas programmas no Biķernieku trases,” paskaidroja Ušackis.

Pasaules čempionātā pirmā posma uzvarētāji kļūs zināmi 6.aprīlī Abūdabī, Apvienotajos Arābu Emirātos, bet sezona noslēgsies ar 10. posmu 10.novembrī Dienvidāfrikas pilsētā Keiptaunā. Savukārt Rīgā sacensības Biķernieku trasē paredzētas 14. un 15.septembrī. Līdz ar pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Rīgā notiks noslēdzošais posms FIA Eiropas rallijkrosa čempionātā "Supercar" un "Super1600" klasēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti