Pasaules čempionāta motokrosā posmu Ķegumā pārceļ uz jūlija vidu

Pasaules čempionāta motokrosā posms Ķegumā nenotiks iepriekš plānotajā laikā jūnijā, bet sacensības pārceltas uz jūlija vidu, trešdien informēja starptautiskie organizatori "Infront Moto Racing". 

Sacīkstes Ķegumā bija paredzētas 13. un 14.jūnijā, bet pēc izmaiņām tās ieplānotas 11. un 12.jūlijā. 

Covid-19 dēļ pārtraukto pasaules čempionātu organizatori plāno atsākt 5.jūlijā ar posmu Krievijā, bet vēl nedēļu vēlāk paredzētas sacīkstes Ķegumā. Izmaiņas ietekmēja arī turpmāko kalendāru, Itālijas MXGP pārceļot no 5. uz 19.jūliju. Uz nenoteiktu laiku pārcelts 28.jūnijā plānotais Francijas MXGP. Vēl vienas sacīkstes Itālijā - Trentīno MXGP - pārcēla uz 4.oktobri.

Izmaiņas kalendārā organizatori pamatoja ar nepieciešamību garantēt sacīkšu dalībnieku un personāla, kā arī skatītāju drošību situācijā, ko ietekmējusi Covid-19 pandēmija. Lai sezonā saglabātu pēc iespējas lielāku plānoto sacīkšu skaitu, "Infront Moto Racing" sadarbojas ar Starptautisko Motosporta federāciju (FIM) un vietējiem rīkotājiem. 

Jau iepriekš MXGP kalendārā atcēla vai pārcēla Indonēzijas, Vācijas un Itālijas posmus. Marta sākumā notika pirmie divi posmi Lielbritānijā un Nīderlandē, līdz čempionāta norisi ietekmēja koronavīrusa pandēmija.

Latvijas motokrosists Pauls Jonass pēc diviem posmiem ieņem 13.vietu prestižākās MXGP klases kopvērtējumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti