Ožēram ar uzvaru Austrālijā vēl nepietiek pasaules rallija čempiona titulam

Francūzis Sebastjens Ožērs ar "Volkswagen Polo" svētdien uzvarēja Austrālijas rallijā, tomēr viņam būs jāgaida nākamais posms, lai kļūtu par pasaules čempionu sezonas kopvērtējumā, liecina rīkotāju informācija. Pirms pēdējiem trim sezonas posmiem Ožērs ir līderis 83 punktu pārsvaru.

Austrālijā Ožērs bija ātrākais 17 no 22 ātrumposmiem, līdz finišam nodrošinot minūtes un 32 sekunžu pārsvaru pār beļģi Tjerī Neivilu ("Ford Fiesta"). Trešais finišēja soms Miko Hirvonens ("Citroen"), kurš Ožēram zaudēja divas minūtes un 2,1 sekundi.

Aizvadītajos 10 pasaules čempionāta posmos Ožērs iekrāja 212 punktus, bet viņa vienīgajam atlikušajam konkurentam cīņā par kopvērtējuma lauriem Neivilam ir 129 punkti.

Pasaules čempionāts turpināsies Francijā no 3. līdz 6.oktobrim. Pēc sacīkstēm Francijā vēl risināsies ralliji Spānijā un Lielbritānijā.