Nitišs pirmoreiz paliek aiz pasaules rallijkrosa čempionāta pusfināla barjeras

Latvijas rallijkrosa talants Reinis Nitišs svētdien pirmo reizi šosezon nesasniedza pasaules čempionāta prestižākās klases "SuperCar" posma pusfinālu.

Pasaules čempionāta devītajā posmā, kas norisinās Vācijā, Nitišs pirmajā kvalifikācijas braucienā sestdien bija piektais, bet otrajā uzrādīja 14.rezultātu, kopvērtējumā atkrītot uz desmito vietu.

Tomēr nākamie divi braucieni viņam bija neveiksmīgāki - sākotnēji trešajā braucienā latvieša automašīna zaudēja jaudu un sportists palika vienā no pēdējām vietām, bet ceturtajā braucienā arī bija vien 17.vietā, kas summā deva 16.vietu.

Iepriekš Nitišs tikai reizi šosezon nebija sasniedzis finālu, kurā startē seši labākie braucēji.

Pirms šī posma Nitišs ar 157 punktiem pasaules čempionāta kopvērtējumā ieņēma otro vietu, par 28 punktiem atpaliekot no slavenā norvēģi Petera Sūlberga, kurš 2003.gadā kļuva par pasaules čempionu autorallijā.

Šīs sezonas pirmajos sešos posmos pie uzvarām tika seši dažādi braucēji, vienu panākumu izcīnot arī Nitišam. Savukārt pēdējos divos etapos triumfējis Sūlbergs.

Pēc Vācijas sacīkstēm pasaules čempionāta kalendārā atliks vēl trīs etapi.