Motokrosists Stupelis nākamo sezonu cer aizvadīt beļģa Adriaensena ekipāžā

Sportā ierasts ir teiciens "Uzvarētāji sastāvu nemaina!”, tomēr blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis gaidāmajā sezonā darīs pretējo. Aizvadītajā sezonā viņš ekipāžā ar Nīderlandes pilotu Etjēnu Baksu izcīnīja savu trešo pasaules čempiona titulu, bet starpsezonā abi nolēma četru gadu ilgušo sadarbību pārtraukt. Jauno sezonu Latvijas kantētājs cer sākt beļģa Bena Adriaensena ekipāžā.

Iepriekš Stupelis par pasaules čempionu tika kronēts 2003. un 2004.gadā, kad brauca kopā ar leģendāro Danielu Vilemsenu. Tāpat vēl divas reizes par pasaules vicečempionu viņš kļuva pārī ar Kristeru Serģi.

Pašlaik sadarbība ar Baksu ir beigusies, un Stupelis iesaistījās pārrunās ar Adriaensenu, kurš pasaules čempionātā uzvarēja pērn. Vai puses vienosies, kļūs zināms jau novembra pirmajā pusē, un Stupelis cer uz pozitīvu iznākumu. 

Ļoti ceru, ka tas īstenosies un atkal būšu motivēts darīt to pašu apjomīgo darbu, lai mēģinātu sevi atkal pierādīt pasaulei. Joprojām ticu, ka spēju būt viens no labākajiem vai labākais," uzsvēra motosportists, kuram prātā jau ir nākamais gatavošanās posms.

Par Latvijas braucēju komplektētu ekipāžu šībrīža izredzēm Stupelis ir skeptisks. Viņš paskaidroja, ka Kristera Serģa, Māra Rupeika un brāļu Daideru laiks ir aiztecējis, bet pašlaik latviešu ekipāžai būtu ļoti grūti cīnīties par augstākajiem mērķiem pasaules līmenī. Savukārt pieticīgāki mērķi Stupelim nav vilinoši, tādēļ viņš lūko sadarbību ar spēcīgākajiem pasaules braucējiem.

Sezona Stupelim izvērtās smaga, aizvadot 27 sacensības. Viņam beidzot izdevās atkārtot 2003. gada panākumu, jo šogad motosportists brauca trijos sacensību seriālos un guva trīs uzvaras, triumfējot pasaules un Nīderlandes čempionātos, kā arī Eiropas Nāciju krosā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti