Motokrosists Karro Itālijā pakāpjas uz 13.vietu PČ posmā

Rokas traumu sadziedējušais Latvijas motokrosists Matīss Karro svētdien ieguva 13.vietu pasaules čempionāta (PČ) posmā Itālijas "Grand Prix" izcīņā prestižākajā MX1 klasē, liecina organizatoru informācija.

Divu braucienu summā Madžoras trasē Karro iekrāja 15 punktus. Pirmajā braucienā viņš finišēja 12.vietā, nopelnot deviņus punktus. Vēlāk otrajā braucienā Karro ierindojās 15.pozīcijā, par ko saņēma sešus punktus.

Par posma uzvarētāju kļuva francūzis Gotjē Pulēns. Viņš uzvarēja otrajā braucienā, bet pirmajā braucienā bija trešais aiz uzvarējušā beļģa Klemēna Desāla un viņa tautieša Kena de Dikera.

PČ kopvērtējumā vadībā ir itālietis Antonio Kairoli ar 417 punktiem, savukārt Karro ar 56 punktiem pakāpās uz 18. pozīciju.

MX2 klasē Roberts Justs Itālijā ierindojās 24.vietā. Braucienos viņš ieguva 23. un 21.vietu, paliekot bez ieskaites punktiem. Abos braucienos ātrākais bija Nīderlandes motokrosa braucējs Džefrijs Herlingss.