Sporta studija

Atskats uz lielo boksa vakaru «Arēnā Rīga»

Sporta studija

Matīss Ozols teātrī un kanoe laivā

Motokrosists Jonass: jāstrādā un jāturpina rakt

Motokrosists Jonass: Jāstrādā un «jāturpina rakt»

Motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš šogad debitēja prestižajā MXGP klasē, mājās, Ķeguma trasē, notikušajā pasaules čempionāta devītajā posmā izcīnīja 12. vietu. Pats Pauls vien teic – jāturpina rakt.

Jau kvalifikācijas braucienā ap Paula Jonasa telti pulcējās milzum daudz ļaužu gan no Latvijas, gan no Lietuvas, kas “Rockstar Energy Husqarna” menedžerim bijis liels pārsteigums. Taču Pauls norāda – latvieši tiešām ir traki fani. Un lietuvieši arī.

Jonasa komandas biedrs Armīns Jasikons ir ļoti priecīgs par tādu komandas biedru kā Pauls – abi, kopā trenējoties, piedalās sacensībās, kas palīdz attīstīties un kļūt labākiem. Zīmīgi, ka Jasikons dizainējis tērpu Jonasam – Pauls gribējis to Latvijas krāsās. Tiesa gan, Ķegumā dizainam bija “uzlabojumi” – Paula pārsistā uzacs izšļāca asinis ne tikai uz brillēm, bet arī uz tērpa.

Pauls atzīst, ka līmenis MXGP klasē ir ļoti augsts. Komandas menedžeris Anti Pīronens “Sporta studijai” pastāstīja, ka Pauls pēc traumas gūšanas ir ļoti profesionāli izgājis rehabilitācijas procesu un veiksmīgi atgriezies sacensībās. Arī rezultāti viņam esot labi – viens goda pjedestāls un vairāki TOP10 finiši. Drīz Pauls varēšot cīnīties par TOP5 vietām.

Motokrosa leģenda un Jonasa braukšanas treneris Harijs Everts pauž, ka Paulam ir jāuzlabo starts un jāļauj nest mocim sevi uz priekšu. Lai gan treneris norāda, ka Paulam vēl pietrūkst prakses ar jaudīgo motociklu, tomēr norāda, ka rezultāti jau ir labi.

Jonass norāda, ka komandā ir ģimenes sajūta un visi cilvēki ir ļoti svarīgi. Bet par sevi vien noteic – pie visa ir jāstrādā  un "jāturpina rakt".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti