Motokrosa kantētājs Stupelis pirmo pasaules čempionāta posmu noslēdz trešajā vietā

Latvijas blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien Beļģijā izcīnīja trešo vietu sezonas pirmajā pasaules čempionāta posmā, liecina organizatoru informācija. Tikmēr ceturtajā vietā palika latviešu kantētājs Lauris Daiders, kas startē komandā ar igauni Kertu Variku

Stupelis ar Baksu pirmajā braucienā palika sestajā pozīcija. Otrajā piegājienā viņi bija ātrākie, kopvērtējumā izcīnot trešo vietu. Daidera un Varika ekipāžai ierindojās attiecīgi devītajā un ceturtajā vieta.

Posmā uzvarēja pasaules čempions Marvins Vanlušens no Beļģijas, kas tika pie 42 punktiem. Otrais ar tikpat punktiem bija leģendārais nīderlandietis Daniels Vilemsens.

Stupelis ar Baksu tika pie 40 punktiem, bet Daiders ar Variku iekrāja 30 punktus.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi. Posms paredzēts arī Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis kopā ar Baksu startēja arī pērn, izcīnot trešo vietu sezonas kopvērtējumā.