Motokrosa braucējs Jonass piedzīvo kritienu un Nīderlandes posmu noslēdz 11. vietā

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš startē “Gas Gas” komandā, svētdien ierindojās 11. vietā pasaules čempionāta ceturtajā posmā, kas norisinājās Nīderlandē.

Pirmajā braucienā Jonass bija septītajā vietā, bet otrajā piedzīvoja kritienu un finišēja 13. vietā. Tas latvietim deva 11. vietu.

Par posma uzvarētāju kļuva slovēnis Tims Gaisers, otrajā palika itālis Antonio Kairoli, bet trijnieku noslēdza francūzis Romēns Febvrs.

Kopvērtējumā līdepozīcijas Gaiseram ar 166 punktiem, 143 punktus iekrājuši nīderlandietis Džefrijs Herlinhss un Febvrs. Jonass ar 104 punktiem ierindojas astotajā pozīcijā.