Motokrosa braucējs Jonass Indonēzijas posmā izcīna septīto vietu

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Indonēzijas Lielās balvas izcīņā, kas bija čempionāta 12. posms, MXGP klasē izcīnīja septīto vietu, liecina organizatoru informācija.

Sestdien kvalifikācijā “Husqvarna” rūpnīcas komandas pārstāvis bija astotais, bet labākais bija Slovēnijas sportists Tims Gajsers. Uz augstāku vietu viņam liedza pakāpties kritiens.

Par Indonēzijas posma uzvarētāju kļuva Gajsers 20 sportistu konkurencē, otrajā vietā ierindojās spānis Horhe Pradom bet trešais spānis Rubens Fernandess.

Kopvērtējumā pēc 12 aizvadītiem posmiem līder5pozīcijās ir Gajsers ar 535 punktiem, viņam seko Prado ar 410 punktiem, bet trijnieku noslēdz Žeremijs Sīvrs ar 405 punktiem. Jonasa kontā ir 278 punkti un septītā pozīcija.

Šajā sezonā motokrosa čempionātā paredzēti 20 posmi.