Motofrīstaila Pasaules kausa posmā Rīgā startēs debitants Skrastiņš

"Arēnā Rīga" sestdien risināsies pasaules čempionāta motofrīstailā Latvijas "Grand Prix" izcīņa, kur savā debijas sezonā startēs arī jaunais un talantīgais latvietis Kalvis Skrastiņš, informēja organizatori. Sacensības svētdien plkst. 21.30 varēs redzēt LTV7.

Čempionāta rudens sesijā Latvijas "Grand Prix" būs trešais sacensību posms, kur startēs 12 dalībnieki. Ierindā būs arī Latvijas publikas mīlulis čehs Libors Podmols kurš tieksies turpināt aizsākto uzvaru sēriju, savukārt Vācijā neveiksmi piedzīvojušais Maikls Melero centīsies Rīgā revanšēties.

Negaidīti pārliecinoši šovasar motofrīstailā debitējis Skrastiņš, kurš tikai pēc divu nedēļu treniņiem Spānijā spēja demonstrēt pārliecinošus lēcienus. Jaunais sportists pašlaik ir atgriezies Latvijā un turpina trenēties, kā arī apgūt jaunus trikus. Skrastiņš gatavojas iepriecināt Latvijas publiku un grib apliecināt savu meistarību.

Pieciem profesionāliem un starptautiski pazīstamiem žūrijas locekļiem Rīgā pievienosies šovmenis un "Ghetto Games" radošais direktors Renārs Zeltiņš, kurš lems par skatītāju simpātiju balvu. Tieši viņam būs uzticēts izvērtēt skatītāju ovācijas un atbalstu sportistiem uzstāšanās laikā, un līdz ar to arī noteikt līdzjutēju simpātiju balvas likteni. 

Pirms sacensību sākuma skatītajiem būs iespēja tikties ar sportistiem, bet pēc pasākuma paredzēta autogrāfu sesija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti