Elīnas Dikeulakas un Aijas Brumermanes pēcspēles intervija

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā

Eiropas čempionāta 3.posms enduro

Madonā aizvadīts Eiropas čempionāta trešais posms enduro

Nedēļas nogalē Madonas pusē divas dienas risinājās Eiropas čempionāta trešais posms enduro. Tas vienlaikus bija visu trīs Baltijas valstu atsevišķais un kopējais čempionāta posms.

Motosprortistiem bija jāveic sarežģīts pārbaudījums – katru dienu trīs 60 kilometrus gari apļi ar pāris testa braucieniem. Trasē devās 87 Eiropas un 50 Baltijas čempionāta dalībnieki, no kuriem astoņi paralēli startēja arī kontinentā čempionāta ieskaitē.

Eiropas čempionāta posmā absolūti labāko laiku junioru E1 klasē uzrādīja soms Ronijs Kaitonens. Junioru E2, E3 klasē pārāks par visiem izrādījās Lielbritānijas motokrosists Džeds Etčels. Vēl citās motociklu klasēs Madonā uzvaras svinēja Čehijas, Itālijas, Zviedrijas, Vācijas, Nīderlandes un Polijas sportisti.

No Latvijas sportistiem labākais bija Edgars Siliņš, kurš izcīnīja otro vietu 250 4T klasē. Siliņš tagad ir otrais visā čempionāta ieskaitē pēc aizvadītiem trim posmiem. Šajā pašā klasē trešo vietu ieņēma Gints Filipsons, bet trešais no latviešiem Andris Grīnfelds junioru E2 E3 klasē palika 11. pozīcijā.