Latvijas rallijkrosa braucēji gūst vairākas uzvaras pašmāju čempionāta posmā Igaunijā

Nedēļas nogalē Kulbilohu trasē, Igaunijā, risinājās Latvijas rallijkrosa čempionāta ceturtais posms, kur vairākās automašīnu klasēs uzvarēja Latvijas braucēji.

"BMW RX 3000" klasē uzvarēja Miķelis Stengrevics, CK 650 kroskartu klasē ātrākais bija Dāvis Tobiass, bet "Super 1600" klasē nepārspēts palika Roberts Vītols. "Xtreme" kroskartu klasē uzvarēja Ronalds Baldiņš, savukārt trešais bija Jānis Baumanis. Populārākajā "Lada RX" klasē pirmo vietu ieguva igaunis Sigmars Tammemegi.

Aivis Egle par startu rallijkrosa čempionāta posmā
00:00 / 00:43
Lejuplādēt

Savukārt "Open RX" uzvarēja igaunis Marts Tikerbars. Startēja arī vairākkārtējs Latvijas rallija čempions LRC2 klasē Aivis Egle, kurš tehnikas defekta dēļ izstājās, bet palika apmierināts, ka pilotēšanas prasmes nav zudušas.

Sacensībās startēja teju 70 dalībnieki no piecām valstīm. Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators Jānis Bergs pēc sacīkstēm bija gandarīts par skatītāju un dalībnieku lielo atsaucību, lai gan trase Igaunijā nav ģeogrāfiski izdevīgā vietā.

Pēc trīs nedēļām Latvijas rallijkrosa čempionāts noslēgsies ar piekto posmu Bauskā.