Karro sasniedz 9.vietu pasaules čempionāta motokrosā posmā

Motokrosists Matīss Karro svētdien Francijā izcīnīja 9. vietu pasaules čempionāta posmā prestižākajā MXGP klasē, informēja organizatori. Karro veiksmīgāks bija otrais brauciens, kurā viņš finišēja astotais, savukārt pirmajā braucienā Latvijas motosportists ieguva 11.vietu.

Čempionāta 9.posmā Karro nopelnīja 23 ieskaites punktus - 10 un 13 punktus atsevišķos braucienos. Uzvarēja beļģis Klemēns Desāls, kurš bija ātrākais abos braucienos, bet viņa tautietis Žeremijs van Horebēks ieguva otro vietu. Trešais bija itālietis Antonio Kairoli.

Kopvērtējumā pasaules čempions Kairoli ir vadībā ar 393 punktiem, turpretim Karro ieņem 17. vietu ar 116 punktiem.

MX2 klasē Roberts Justs ieņēma 16. vietu. Pirmajā braucienā viņš palika 26.vietā un punktus neguva, savukārt otrajā braucienā par 14.vietu nopelnīja septiņus punktus. Abos braucienos uzvarēja Džefrijs Herlingss no Nīderlandes un ir līderis kopvērtējumā, kur Roberts Justs ieņem 24. vietu.

Nākamais no sezonā  solo klasēs paredzētajiem 18 posmiem risināsies 15. jūnijā Itālijā.