Karro neapmierināts ar kļūdām pasaules čempionāta posmā

Latviešu motosportists Matīss Karro svētdien Anglijā aizvadītajā pasaules motokrosa čempionāta 8.posmā prestižākajā MXGP klasē izcīnīja 12. vietu, bet pēc sacensībām nebija apmierināts ar pieļautajām kļūdām. Tomēr Karro iepriecināja skaļais atbalsts Vinčestrā notikušajās sacīkstēs.

Otrajā braucienā Karro otro reizi sezonā pirmais iebrauca pirmajā līkumā un brauciena turpinājumā izcīnīja 8.vietu. Ne tik veiksmīgs Karro bija pirmais brauciens, kurā viņš sasniedza 16.vietu, bet posma kopvērtējumā ieņēma 12. pozīciju.

"Kopumā esmu apmierināts ar to, ka bija ātrums, taču atkal sanāca pieļaut kļūdas, ar kurām neesmu apmierināts. Gribu pateikt paldies "MX Moduls" un skaļajiem latviešu faniem, kuri bija ne tikai skaļi, bet gandrīz pārspēja angļus karogu skaitu ziņā. Bija patīkami braukt tādā atmosfērā, kur plīvo tik daudz sarkanbaltsarkano karogu," sacīja Karro, kurš pēc astoņiem posmiem čempionāta kopvērtējumā ir 18.vietā.

Trase sestdien bija dubļaina, tāpēc uzreiz notika laika kontroles braucieni un sekoja kvalifikācija, pastāstīja Karro, kurš pasaules čempionātā startē ar "MX Moduls" komandas atbalstu. Kvalifikācijā starts braucējam neizdevās, taču līdz 11.vietai viņš tika.

Savukārt svētdien gan laiks, gan trase bija labāka. Pirmajā braucienā Karro atkal neizdevās starts, vēlāk braucējs sasniedza 11.vietu, līdz nokrita un bija spiests sākt no beigām. Brauciena turpinājumā kādā no līkumiem Karro vēl saķērās ar konkurentu un apgāzās, līdz beigās ieņēma 16.vietu.

Otrajā braucienā pēc fantastiska starta Karro uzņēma labu tempu, un arī daudzie latviešu fani lika vēl vairāk sasparoties, tāpēc braucējs gribēja parādīt pēc iespējas labāku rezultātu. Taču kādā no līkumiem Karro pieļāva kļūdu un nokrita, tobrīd atvirzoties uz 10.vietu. Tomēr ātrumu Karro nebija zaudējis, kas turpinājumā ļāva aizcīnīties līdz astotajai vietai.