Sporta studija

Olimpiskais čempions kērlingā trenējas kopā ar talantīgo 13 gadīgo latvieti

Sporta studija

Mairis Briedis: Es pierādīšu sevi ringā, nevis runājot muļķības

Jaunais moto frīstaila talants Kalvis Skrastiņš

Kalvis Skrastiņš par profesionāli motofrīstailā varētu kļūt pēc diviem gadiem

Sestdien “Arēnā Rīga'', kur risinājās FIM Motofrītaila pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix, skatītājus pārsteidza Kalvis Skrastiņš, kurš visus apsteidza "Whip" lēcienu sacensībās, kļūstot par pirmo latvieti, kurš ir piedalījies FMX sacensībās, un pirmo latvieti, kurš ir uzvarējis sacensībā kādā no FMX elementiem. Uz motocikla Kalvis ir jau kopš agriem tīņa gadiem.

Skrastiņš savu karjeru iesāka, trenējoties motokrosā. Taču šogad piepildīja savu sapni, pievērsās motofrīstailam, kur sportisti cenšas viens otru pārspēt pārgalvīgos trikos uz motocikla lidojuma laikā.

“Sevi nākas daudz pārvarēt,” atzina motosportists. Viņš atklāja, ka daudz kas no malas liekas neiespējami, bet, kad uzkāpj uz moča un padomā, tad piespiež sevi izdarīt.

Kalvis  pēdējās dienās bieži viesojas pie cīņubiedra Reiņa Čudarāna, kur top trase ar trim tramplīniem tādiem “benzīngalvām”, kā Skrastiņš. Vasarā viņš trenējās tepat mājās, rudens pusē Kalvis un Reinis devās Latvijas motofrīstaila pionierim Mārtiņam Aleksandrovičam uz treniņnometni Spānijā.

Kalvis lec bez aizsardzības bruņām, jo tā jūtoties brīvāk. Viens pilnvērtīgs treniņš viņam ilgst ne vairāk kā divas stundas, kura laikā viņš izpilda ap 60 lēcieniem – pa 20 lēcieniem trīs piegājienos.

Lai arī Rīgā Kalvim starts izdevās spīdoši vienā disciplīnā, tomēr būs vajadzīgi vismaz divi gadi, lai viņš varētu ar motofrīstailu nodarboties profesionāli. “Pelnīt un darīt to, ko sirds vēlas,” norādīja daudzsološais sportists.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti