Jonass sasniedz 7.vietu MXGP motokrosa posmā Krievijā

Latvijas motokrosists Pauls Jonass svētdien Krievijā ieguva 7.vietu pasaules čempionāta sezonas astotajā posmā, startējot  prestižākajā MXGP klasē, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā braucienā Jonass finišēja septītais, savukārt otrajā braucienā "Husqvarna" komandā startējošais latvietis noslēdza labāko sešinieku. Posma kopvērtējumā Jonass iekrāja 29 punktus.

Abos braucienos uzvarēja slovēnis Tims Gajsers, pārņemot vadību arī sezonas kopvērtējumā. Tuvāko konkurentu un līdzšinējo līderi itālieti Antonio Kairoli slovēnis apsteidz par 13 punktiem.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem Gajsera rēķinā ir 351 punkts, turpretim Jonass ar 167 punktiem ir uzreiz aiz labāko desmita.

Šosezon pasaules čempionātā ir paredzēti 19 posmi. Nākamais -10.- posms pēc nedēļas risināsies Ķegumā.

Savukārt pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģu klasē kantētājs Kaspars Stupelis Nīderlandes pilota Etjēna Baksa ekipāžā svētdien posmā Igaunijā izcīnīja trešo vietu. Uzvarēja Baksa tautieša Kūna Hermansa pilotētā ekipāža.