Jonass ar otro pozīciju braucienā sasniedz 4.vietu MXGP motokrosa posmā Vācijā

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Vācijā ieguva 4.vietu pasaules čempionāta sezonas desmitajā posmā, Toišentāles trasē startējot prestižākajā MXGP klasē, liecina organizatoru informācija. Otrajā braucienā Jonass finišēja otrais, posma summā nonākot vienas pozīcijas attālumā no goda pjedestāla.

Pirmajā braucienā Jonass finišēja desmitais, savukārt otrajā braucienā "Husqvarna" komandā startējošais latvietis piekāpās tikai sezonas līderim slovēnim Timam Gajseram. Posma kopvērtējumā Jonass nodrošināja 33 punktus.

Abos braucienos uzvarēja Gajsers, nostiprinoties vadībā kopvērtējumā. Gajsers tuvāko konkurentu kopvērtējumā Itālijas motosportistu Antonio Kairoli apsteidz jau par 83 punktiem. Vācijas posmā Kairoli nestartēja, jo atlabst pēc iepriekšējās sacensībās Ķegumā gūtiem savainojumiem.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 10 posmiem Gajsera rēķinā ir 441 punkts, turpretim Jonass ar 219 punktiem pakāpās uz devīto pozīciju.

Šosezon pasaules čempionātā ir paredzēti 19 posmi.