Igaunis Leoks kļūst par pirmo seškārtējo Vaidavas kausa ieguvēju motokrosā

Jau 44. reizi rīkotajā tradicionālajā Vaidavas kausa izcīņā Apē vēsturisku panākumu guva igaunis Tanels Leoks, kurš kļuva par pirmo motokrosistu, kam izdevās izcīnīt sesto uzvaru, informēja organizatori. Siltos un saulainos laikapstākļos aizvadītajās sacīkstēs Leoks bija ātrākais abos braucienos.

Zemākas vietās uz goda pjedestāla MX1 klasē ieņēma igaunis  Karels Kutsars  un Latvijas pārstāvis Toms Macuks.

Savukārt MX2 klasē spraigā cīņā Vaidavas kausus savā starpā sadalīja Latvijas sportisti. Par uzvarētāju kļuva Kristers Drevinskis, otrajā vietā Arnolds Sniķers, trešajā - Rainers Žuks.

Tālākais lēciens Klētskalna tramplīnā padevās igaunim Prītam Ratsepam – 39,5 metri, kas tomēr ievērojami atpaliek no tramplīna rekorda.