Igauņi dominē Kurzemes rallija pirmajā dienā

Galvenais favorīts Georgs Gross ("Ford Focus") pēc piektdien ļoti smagos apstākļos aizvadītās sacensību pirmās dienas, izvirzījās vadībā Kurzemes rallijā, kur sešas pirmās vietas kopvērtējumā aizņēma Igaunijas piloti, informēja sacensību organizatori. Sacensības turpināsies sestdien - pēc starta Liepājas Ostas promenādē.

Labākais Latvijas pilots Mārtiņš Svilis ir astotais, bet 13. vietu kopvērtējumā ieņem Latvijas čempionāta līderis N4 grupā Aivis Egle. Līderim zaudējot 8,68 sekundes, otrais ir Egons Kaurs, savukārt 3.vietu ieņem Ots Tanaks, kurš Grosam zaudē 10,35 sekundes.

Gross bija ātrākais piecos no septiņiem ātrumposmiem. Ceturtajā ātrumposmā viņš kļūdījās un vienā no līkumiem aizbrauca taisni, zaudējot deviņas sekundes un atkrītot uz 2.vietu kopvērtējumā, taču nākamajos ātrumposmos atkal bija ātrākais un līderpozīciju atguva.

Pirmajos trijos ātrumposmos sportisti cīnījās ar putekļu dēļ samazinātu redzamību. Rēķinoties ar gaidāmo tumsu un vēl miglu, kas sacensības padarītu ļoti bīstamas, tiesneši pieņēma lēmumu starta intervālu palielināt no vienas līdz divām minūtēm. Otrajā aplī atkārtotajos ātrumposmos trase bija nedaudz notīrījusies un putekļu bija mazliet mazāk.

Ātruma festivāla noslēdzošajā dienā skatītāji varēs vērot piecus rallija grants ātrumposmus Nīcas un Rucavas novadā, kā arī Aizputes un Durbes novadā. Rallija noslēgumā sportisti vēl mērosies spēkiem arī pilsētas ātrumposmā Liepājas ostā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti