Haralds Šlēgelmilhs piedalīsies Talsu rallijā

Talsu rallijā par ceļojošo Čempionu kausu cīnīsies četras ekipāžas - slovāks Tomašs Ondrejs, igaunis Rainers Auss, lietuvietis Dominiks Butvils un krievs Grigorijs Tregubovs. Šī gada cīņās būs jāiztiek bez Latvijas rallija pārstāvjiem, kuriem 2012. gada sezonas izrādījusies mazāk veiksmīga un čempionu titulus izcīnīt nav izdevies. Taču jau debijas reizē par augstākajiem rezultātiem plāno cīnīties viens no ātrākajiem latviešu formulas braucējiem Haralds Šlēgelmilhs.

„Rally Talsi” jau piekto gadu zināms arī kā Čempionu rallijs un, kā ierasts, pulcē tuvāku un tālāku valstu iepriekšējās rallija sezonas čempionus, lai vienā rallijā, vienādos laika un sacīkšu apstākļos noskaidrotu, kurš tad ir ātrākais no visiem. Šīs sāncensības uzvarētājs savā īpašumā uz vienu gadu iegūs ceļojošo Čempionu kausu, uz kura pamatnes iegravēti arī iepriekšējo gadu kausa saņēmēji.

Jau pagājis krietns laiciņš, kopš Latvijas autosporta līdzjutējus pārsteidza ziņa, ka rallija automašīnā gatavojas pārsēsties un "Rally Talsi" startēt viens no mūsu labākajiem autošosejas braucējiem Haralds Šlēgelmilhs.

„Treniņprocess ir aizvadīts, sajūtas ir labas, ceru sevi pienācīgi parādīt,” saka Haralds Šlēgelmilhs. Īsā laikā viņš centies pārorientēties no ātrās formulas mašīnas uz rallija auto. Debija tā būs arī stūrmanim Artūram Pumpuram.

Haralds Šlēgelmilhs autosporta sabiedrībā plašāk pazīstams kā autošosejas pārstāvis, kurš savu karjeru uzsācis pie kartinga stūrēs, un soli pa solim attīstot savas braukšanas prakses turpinājis ar panākumiem startēt dažādās formulas sacensībās, kur lielākie panākumi gūti Formula 3 čempionātos Eiropā un GP2 Asia Series čempionātā. Pieredze gūta arī formulu sacīkstes Ziemeļamerikā, kā arī Porsche Carrera Cup salonauto sacīkstēs. 2012. gada nogalē Haralds Šlēgelmilhs aizvadīja arī vairākus treniņus ar Formula 2 (F2) bolīdu, kam sekoja starts sezonas noslēdzošajā posmā Moncā, Itālijā. Tomēr līdz pilnai sezonai F2 čempionātā autosportists nenokļuva, jo čempionāta rīkošana 2013. gadā tika atcelta.

Cīņa par uzvaru „Rally Talsi” sāksies sestdien plkst. 15.30 un reizē iesāks neaizmirstamu sešu ātrumposmu maratonsprintu, kad pēc rāvējslēdzēja principa plānotajā grafikā skatītājam būs iespēju redzēt visus posmus. Pirmās dienas sporta daļa noslēgsies ar Talsos ilgi gaidīto speciālo pilsētas ātrumposmu, kas visus klātesošos skatītājus priecēs divas reizes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti