Hamiltons ātrākais Japānā; Fetelam kārtējā neveiksme

Britu pilots Lūiss Hamiltons svētdien izcīnīja uzvaru pirmās formulas (F1) Japānas posmā, nostiprinot pirmo pozīciju sezonas kopvērtējumā, liecina F1 informācija. Tikmēr kārtējo neveiksmi piedzīvojas Sebastjans Fetels, kurš izstājās sacīkstes sākumā.

„Mercedes” pilots Hamiltons kopvērtējumā ar 306 punktiem pārliecinoši ieņem pirmo pozīciju, kamēr Fetels no „Ferrari” ar 247 punktiem ir otrajā vietā.

Otro un trešo vietu Japānā ieņēma abi „Red Bull” braucēji. Maks Verstapens pēc uzvaras Malaizijā šoreiz izcīnīja otro vietu, kamēr trešais bija Daniels Rikjardo.

Hamiltons sacīkstes uzsāka no pirmās pozīcijas, ko izdevās nosargāt pēc veiksmīgā starta. Tikmēr viņam blakus startējušais Fetels jau pirmajā aplī zaudēja vienu pozīciju. Turpinājumā trasē devās drošības mašīna, pēc kuras atgriešanās boksos, Vetels bija ievērojami lēnāks kā citi un bija spiests izstāties.

Sacīkšu beigās tehniskas problēmas bija Hamiltona formulai, tomēr par spīti Verstapena mēģinājumiem viņu apsteigt, trīskārtējais čempions savu pozīciju nosargāja.

Šī Hamiltonam bija ceturtā uzvara Japānas „Grand prix”.

Līdz sezonas beigām atlikuši vēl četri posmi, kuros kopumā iespējams gūt 100 punktus. Nākamās sacīkstes 22. oktobrī norisināsies Amerikas Savienotajās valstīs.