Francijas pilots Ožjē uzvar priekšlaicīgi pārtrauktajā Meksikas rallijā

Titulētais franču pilots Sebastjans Ožjē sestdien izcīnīja uzvaru pasaules rallijas čempionāta (WRC) sezonas trešajā posmā - Meksikas rallijā -, kas koronavīrusa izplatības dēļ tika pārtraukts pēc otrās pilnās dienas.

"Toyota" pilots Ožjē Meksikā uzvarējis sešas reizes karjerā.

Otrās vietas ieguvējs, pērnā gada čempions Ots Tenaks no Igaunijas ("Hyundai"), uzvarētājam zaudēja 27,8 sekundes, bet trešajā pozīcijā bija soms Tēmu Suninens ("Ford"), kurš atpalika 37,9 sekundes.

Tālāko sekoja divi "Toyota" piloti, brits Elfins Evanss un divkārtējais Latvijas čempions Kalle Rovanpere no Somijas, bet sestais bija zviedrs Pontuss Tidemands ("Škoda").

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 62 punktiem ir Ožjē, viņam ar 54 punktiem seko Evanss, bet trešais ar 42 punktiem ir beļģis Tjerī Nevils ("Hyundai").

Tenaks ar stūrmani Martinu Jerveoju, pārstāvot "Toyota" komandu, pērn izcīnīja savai valstij vēsturisku WRC čempiontitulu. Ar Igaunijai pirmo WRC titulu viņš pārtrauca Francijas autosportistu 15 gadus ilgušo dominanci.

Šajā sezonā WRC kalendārā iekļauti 13 posmi.