Rīta Panorāma

«Iemīlējies Šekspīrs» - komiska drāma divos cēlienos Dailes teātrī

Rīta Panorāma

Intervija ar Samantu Tīnu

Intervija ar Armandu Tripānu

Filma «Stupelis» - personisks stāsts par pašaizliedzību un uzticību

Motokrosa blakusvāģu braucējs Kaspars Stupelis ir Latvijā visiem zināms, bet tajā pašā laikā nezināms sportists, uzskata dokumentālās filmas "Stupelis" režisors Armands Tripāns. Viņa veidotā filma piektdien piedzīvos pirmizrādi Latvijas Televīzijā, stāstot par cilvēku, kurš motokrosa smagajās dzirnavās malts 20 gadus, bet guvis panākumus, kļūstot par četrkārtēju pasaules čempionu.

Tripāns sarunā Latvijas Radio trešdien atzina, ka filmas veidošanai viņu uzrunāja Stupeļa pašaizliedzība. Motosportists Tripānam reiz atsūtījis fotogrāfiju ar paša gūtajām traumām, kas parastam cilvēkam liktu domāt par nopietnām komplikācijām un neatliekamu ārstēšanos slimnīcā. Kaspars turpretim tajā pašā nedēļas nogalē pasaules čempionāta posmā ieguva 3.vietu.  

Armands Tripāns par televīzijas filmu "Stupelis"
00:00 / 04:35
Lejuplādēt

Filma par Stupeli atšķiras no iepriekš veidotajām lentām par Helmutu Balderi vai Uļjanu Semjonovu, pastāstīja Tripāns. Šoreiz galvenais varonis personiskā stāstā nonāk aci pret aci ar skatītājiem, vienlaicīgi filmai vēstot par sporta dzīves organizatoru aklumu, nesaskatot tik izcilu sportistu. Uzrunājošas ir arī spēcīgas Stupeļa dzīves atziņas tiem, kas varbūt ir padevušies ticībā vai izvirzītajos mērķos, piebilda režisors.

Stupelis motokrosā nepelna miljonus, bet atgādina, ka ne jau naudas dēļ sportisti dara to, ko mīl. 

Filma LTV1 būs skatāma piektdien, 29. novembrī, pulksten 21.15, kā arī pēc tam replay.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti