Fetels otro gadu pēc kārtas uzvar F-1 Bahreinas «Grand Prix»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions "Red Bull" pilots Sebastjans Fetels svētdien otro gadu pēc kārtas uzvarēja Bahreinas "Grand Prix" izcīņā un nostiprinājās līderpozīcijās kopvērtējumā pēc sezonas ceturtā posma. Goda pjedestāls pēc sacensībām bija tāds pats kā pirms gada, jo otro un trešo vietu sadalīja "Lotus" piloti soms Kimi Raikonens un francūzis  Romēns Grosžans.

Sezonā Fetels uzvarēja otro reizi un F-1 pilota karjerā vācietis izcīnīja 28. uzvaru. Fetels kopvērtējumā ir līderis ar 77 punktiem un 10 punktu pārsvaru pār tuvāko konkurentu Raikonenu. Sacīkstēs Šakiras trasē noritēja bez būtiskiem starpgadījumiem, un to norisi neiztraucēja valstī pret Bahreinas valdību vērstie nemiernieku protesti.

No otrās pozīcijas startējušais Fetels vadību pārņēma 17.aplī, un līdera pozīcijas vairs neatdeva. Pēdējos apļos Raikonens līderim pietuvojās, taču Fetela uzvaru apdraudēt nespēja. Savukārt Grosžans cīņā par 3.vietu apsteidza Polu di Restu ("Force India"), liedzot Lielbritānijas pilotam pirmo reizi karjerā tikt uz goda pjedestāla. Piektais finišēja brits Lūiss Hamiltons ("Mercedes"), bet no pirmās pozīcijas startējušais viņa komandas biedrs vācietis Niko Rosbergs mērķa līniju sasniedza devītais.

Nākamās F-1 sacīkstes būs 12.maijā Spānijas "Grand Prix" izcīņa Barselonā.