F-1 komanda «Williams» cer uz Kubicas veiksmīgu atgriešanos

Pirmās formulas (F-1) komandā "Williams" cer, ka Polijas pilotam Robertam Kubicam izdosies izpildīt visas prasības, lai 2018.gada sezonā iekļūtu sastāvā, pirmdien vēstīja aģentūra "Reuters". "Williams" viena pilota vieta atbrīvosies pēc brazīlieša Felipes Masas lēmuma beigt karjeru, un smagas rokas traumas dēļ septiņus gadus F-1 nestartējušais Kubica ir favorīts vakances aizpildīšanai.

F-1 sezona jau ir beigusies, taču otrdien un trešdien pēdējā posma norises vietā Abū Dabī risināsies riepu izmēģinājuma braucieni. Abas dienas "Williams" testus veiks 32 gadus vecais Kubica. 

"Izvērtēšanas process turpinās," sacīja "Williams" tehniskās attīstības daļas vadītājs Robs Smedlijs. "Nav pamata steigties, mēs varam nogaidīt un izvērtēt visus nepieciešamos sīkumus."

Lai iegūtu superlicenci un varētu startēt F-1, Kubicam būs jānokārto visas nepieciešamās medicīniskās pārbaudes. "Tā ir daļa no viņa izvērtēšanas," teica Smedlijs. "Jautājums nav par to, cik ātri viņš nobrauks apļus Abū Dabī, bet gan par to, kā atķeksēs mūsu noteiktos lodziņus."

Līdz šim pēdējoreiz Kubica F-1 startēja 2010.gadā "Renault" sastāvā, un viņa karjerai izskatījās pielikts punkts, kad pilots izklaidei brīvajā laikā pieteicās rallijam Ziemeļitālijā, kur avārijā guva smagas traumas. Kubicas labā roka joprojām ir atrofējusies. Iepriekš šogad Kubica intervijā BBC teica, ka par viņa roku mēdz runāt visvairāk, taču patiesībā ķermeņa labajā pusē bija lūzumi no pēdas līdz plecam.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti