F-1 komanda «Ferrari» iesniegs apelāciju par Fetelam uzvaru Kanādā maksājušo sodu

Pirmās formulas (F-1) komanda "Ferrari" paziņoja lēmumu iesniegt apelāciju par piecu sekunžu sodu, kas liedza Sebastjanam Fetelam kļūt par svētdien aizvadītās Kanādas "Grand Prix" izcīņas uzvarētāju, vēstīja aģentūra AFP. 

Par sacīkšu uzvarētāju pēc diskutabla tiesnešu lēmuma pasludināja Lūisu Hamiltonu, lai gan "Mercedes" pilots finišēja otrais uzreiz aiz Fetela, kurš tika ierindots otrajā vietā

Sacīkšu epizodē Fetels pagriezienā nenoturējās uz cietā seguma un, atgriežoties trasē, virzīja Hamiltonu uz aizsargnožogojumu. Hamiltonam nācās piebremzēt un atteikties no sāktā apdzīšanas manevra. 

Tiesneši piesprieda Fetelam par manevru piecu sekunžu sodu, ko Vācijas pilots pēc sacīkstēm nosauca par netaisnīgu, jo viņam trasē nav bijis citas iespējas. Arī "Ferrari" komandas vadība uzskata, ka viņu pilotam nebija iespējas citam risinājumam, tādēļ nolēma iesniegt apelāciju par tiesnešu lēmumu. 

Fetels tikai pēc komandas pārstāvju pierunāšanas devās uz apbalvošanas ceremoniju, bet atteicās pēc sacīkstēm piedalīties intervijās. Turklāt slēgtajā mašīnu parkā viņš paņēma Hamiltona spēkrata priekšā novietoto plāksni ar ciparu 1 un novietoja to sava "Ferarri" priekšā. 

F-1 noteikumi paredz, ka komandai ir 96 stundas pēc sacīkšu noslēguma, lai savāktu apelācijai nepieciešamos pierādījumus. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti