Dubļu dēļ Jonass Indonēzijas posmā zaudē līderpozīcijas

“Red Bull KTM Factory Racing” komandā startējošais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Indonēzijā notiekošajā sezonas otrā posma pirmajā braucienā ilgstoši bija līderpozīcijās, taču beigās atkrita uz 14. vietu. Otrais brauciens laika apstākļu dēļ tika apturēts, liecina organizatoru informācija.

Papildināts un precizēts viss teksts)

Indonēzijā laika apstākļi nudien nav piemēroti motokrosam – jau sestdien lietavu dēļ tika atceltas kvalifikācijas sacensības. Svētdien gan lietus uz brīdi mitējās, taču pēc brīža atsākās un trase kļuva par dubļu elli, kurā braucējus pat bija grūti atšķirt.

Pirmajā braucienā uz beigām Pauls iestrēga dubļos un no līderpozīcijas atvirzījās 14. vietā. Otrajā braucienā viņš veica piecus apļus. Pēc devītā apļa laika apstākļu dēļ dubļainās sacensības tika apturētas un Jonass tika klasificēts tikai 21. vietā, lai gan sākotnēji tika lemts par 25. vietu

Par posma uzvarētāju tika pasludināts šveicietis Žeremijs Sīvers, otrajā vietā ierindojās Deivijs Pūtjess no Nīderlandes, bet trešajā vietā palika beļģis Žuljēns Lībers.

Pēc rezultātu korekcijas, kopvērtējuma līderis ar 78 punktiem ir Lībers, otrajā vietā ar 72 punktiem Sīvers, trešā vieta francūzim Benuā Paturelam ar 70 punktiem. Jonass ar ar 57 punktiem ir tikai piekrajā pozīcijā.

Jau ziņots, ka sezonas pirmajā posmā Katarā Jonass bija uzvarētājs.