Daugavpilieši ar cerībām raugās uz jauno spīdveja sezonu

Daugavpilī par pašu populārāko sportu ir atzīts spīdvejs, un pilsētas iedzīvotāji šogad varēs patiešām priecāties, jo 27. maijā Daugavpilī norisināsies pasaules čempionāta trešais posms. Ar cerībām uz gadāmo sezonu raugās arī Daugavpils spīdvejisti.

Jau pērn spīdvejs pulcēja otro lielāko skatītāju skaitu pēc Rīgas “Dinamo” hokeja mačiem. Arī šogad spīdvejs priecēs, saka Daugavpils spīdveja sporta veida piekritēji, sportisti un atbalstītāji. Latvijā pēc gada pārtraukuma šovasar  atkal būs iespēja vērot pasaules labākos spīdvejistus. 2017. gada 27. maijā Daugavpilī norisināsies pasaules čempionāta trešais posms,  Daugavpilī atgriezīsies spīdveja "Grand Prix".

Kopumā Latvijā šajā  gadā paredzētas četras pasaules mēroga sacīkstes. Jauno sezonu gaida Daugavpils spīdvejisti, kuri, neraugoties uz dažādām grūtībām, savu komandu “Lokomotīve” nokomplektējuši. Tajā ieviestas vairākas korekcijas, taču cerības ir uz jaunajiem papildspēkiem un gandarījums par solīto finansiālo atbalstu  savam sporta veidam.  

Daugavpils spīdveja  stadionā sacensības pulcē tūkstošiem skatītāju, tas pilsētā ir populārākais sporta veids.  Pasākumā  “Sporta laureāts 2016” tieši spīdveja čempionāts Daugavpilī atzīts par labāko sporta pasākumu pilsētā.

“Lokomotīves” valdes priekšsēdētājs Valērijs Šidlovskis atzīst, ka komandai pēdējā laikā nav klājies viegli, taču sporta gars un cerības nav zudušas. „Mūsu sastāvs, salīdzinot ar diviem iepriekšējiem gadiem, ir nedaudz vājāks, taču esam savākuši jaunus un perspektīvus spīdvejistus, es runāju par zviedriem, itāļiem un somiem.

Sastāvs komandai būs ļoti interesants,  un mēs pacīnīsimies par visaugstākajām balvām,” teic Šidlovskis.

Jaunajā sezonā “Lokomotīves” komandu pamet talantīgākais jaunais spīdvejists Andžejs Ļebedevs, kurš pieņēmis jaunus izaicinājumus, taču domās turpinās būt ar Daugavpils komandu. 

To, ka “Lokomotīves” komanda jaunā sastāvā ir gatava jauniem izaicinājumiem un ambīcijām jaunajā sezonā, uzsver arī treneris Nikolajs Kokins: “Mums komandā ir veselīga konkurence, daudz jauniešu, kuriem par vietu sastāvā būs jāpacīnās. Nevaram sagaidīt, kad laika apstākļi ļaus mums izbraukt uz celiņiem, un sāksim jauno sezonu. Šogad  cerības liekam uz mūsu pamatu - Ķastu Puodžuku, Maksimu  Bogdanovu un, protams,  ceram uz jauno paaudzi. Leģionāri joprojām ir mūsu lielais balsts, bez tiem neviena komanda neiztiek.”

Vēl Daugavpils spīdvejam cerības uz Rīgu, kur, kā piebilst Valērijs Šidlovskis, jau perspektīvā ir divi jauni talantīgi braucēji, un, protams, iespējas tikt pie finansiālā atbalsta, kas svarīgs ne tikai “Lokomotīvei”, bet spīdvejam kopumā. 

“Mūs smagā mirklī atbalsta pilsētas dome, jo, iespējams,  uz nenoteiktu laiku, mūs ir pārtraucis  finansēt “Latvijas dzelzceļš”.   Kā būs tālāk, redzēsim sezonas laikā,” pauž Šidlovskis.

Spīdvejam Daugavpilī ir nākotne, par to liecina gan komandas gars, gan pasākumi, gan atbalsts, jo tāds būs, apliecina Daugavpils domes  priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti