Daideri Vācijā finišē piektie pasaules čempionāta posmā

Jānis un Lauris Daideri svētdien Vācijā ieguva piekto vietu pasaules čempionāta (PČ) motokrosā posmā blakusvāģu klasē un saglabāja otro pozīciju kopvērtējumā, liecina "sidecarcross.com" informācija. Abos braucienos Štrasbehenbahas trasē brāļu Daideru duets finišēja piektais.

Par posma uzvarētājiem kļuva beļģis Bens Adriaensens ar holandieti Benu van den Bogārtu, bet Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli ieguva otro vietu. Abi dueti nopelnīja pa 47 punktiem, taču Adriaensenam/Van den Bogārtam augstāku vietu nodrošināja uzvara otrajā braucienā. Pirmajā braucienā ātrākie bija Bakss/Stupelis. Trešo vietu ieņēma čehi Vaclavs Rozenals/Mareks Rozenals, kuri bija trešie arī abos braucienos.

Ceturto vietu ieguva beļģis Jans Hendrikss ar vēl vienu latvieti Elviju Mucenieku, kuri abos braucienos finišēja ceturtie. Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks posmā ierindojās septītajā vietā, braucienos iegūstot septīto un astoto vietu.

Līderi kopvērtējumā ar 358 punktiem ir Adriansens/van den Bogārts, kam seko Daideri ar 271 punktu. Trešie ir Hendrikss/Mucenieks ar 252 punktiem, ceturtie - Bakss/Stupelis ar 251 punktu un sestie - Rupeiks/Kurpnieks ar 197 punktiem.

PČ sezonā paredzēti 14 posmi, tostarp desmitās sacīkstes risināsies Ķegumā 11.augustā. Devītais posms notiks 4.augustā Kivioli, Igaunijā.