Biķerniekos – vēsturisko sporta auto sacensības

21.jūlijā Biķernieku trasē tiks aizvadītas sacensības „Motormuzeja kauss – 2013”, kas būs kārtējā vēsturisko sporta automašīnu Volga, VAZ un formulu klašu cīņa. Sacensības kuplinās Superturismo 2L automašīnu klase, informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Sacensību ietvaros norisināsies seriāla „Dzintara aplis 2013” 5.posms un Volga klases Latvijas čempionāta 3.posms. Vēsturisko automašīnu sacensības autošosejas līdzjutēju un dalībnieku vidū iegūst strauju popularitāti savas daudzskaitlības un azartisko cīņu dēļ. Paredzams, ka Volgu klasē svētdien uz starta stāsies 25 dalībnieki, VAZ klasēs plānoti vairāk nekā 20 dalībnieki, savukārt formulu braucieni pulcēs ap desmit sportistu.

Sacensības vērts apmeklēt arī vēsturiskās tehnikas kolekcionāriem un restaurētājiem. Saietā piedalās senlietu krājēji entuziasti un viņu domu biedri, kuri tirdziņā piedāvā un atrod gan rezerves daļas retro automobilim, motociklam vai velosipēdam, gan arī senāku laiku periodiskos izdevumus, kalendārus, grāmatas, rotaļlietas, porcelāna izstrādājumus un citas lietas.

Latvijas Antīko automobiļu klubs šādu saietu rīko jau vairāk nekā trīsdesmit gadu. Iepriekš tas norisinājās Ikšķilē, bet nu jau trešo gadu – Biķerniekos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti