Ātrumlaivu braucēja Millere uzvaru velta bojāgājušajam tēvam

Spītējot sarežģītiem laikapstākļiem, Aizkrauklē aizvadītajā Eiropas čempionāta posmā FR-1000 klases ātrumlaivām visos trijos braucienos labākā bija mājiniece Ieva Millere, kura likumskarīgi kļuva par sacensību uzvarētāju. Sportiste savu panākumu veltīja tēvam Lotāram Milleram, kurš šovasar gāja bojā sacīkstēs Vācijā. 

Tehniski sacīkstes Millerei izdevās, kā plānots. Laiva sasniedza labu ātrumu, un viņa pateicās mehāniķiem par labi paveiktu darbu. Ģimenē Millere ir pilote jau trešajā paaudzē, bet Aizkrauklē viņa brauca tēva piemiņai.

"Šī mana uzvara ir tētim," viņa teica. 

Aiz Milleres otro vietu ieņēma Ukrainas pilots Igors Titkovs, bet trešais bija vācietis Peters Heibuhs, kurš tikai, pateicoties papildrādītājiem, apsteidza lietuvieti Tomasu Marcinku. Baltijas čempionāta ieskaitē Latvijas piloti uzvarēja septiņās laivu klasēs. Iespaidīgākās uzvaras svinēja Ņikita Lijcs un Uvis Slakteris - attiecīgi Formulas-4 un Formulas-2 klasēs. Pie trim panākumiem Aizkrauklē tika Igaunijas sportisti, bet pa vienai uzvarai guva Somijas un Lietuvas pārstāvji.

Lotārs Millers dzīvību zaudēja jūnijā Eiropas čempionāta posma FR-1000 klases sacensībās Vācijā, sadursmē ar sāncenša laivu gūstot nāvējošas traumas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti