Rīta Panorāma

Vasaras puķu dobes Rīgā veltītas Dziesmu un deju svētku 150. gadskārtai

Rīta Panorāma

Apprecējies Jordānijas kroņprincis Al Huseins

Ķegumā 14. reizi notiks MXGP posms motokrosā

Organizators Serģis: Brāļiem Reišuļiem būs lielākā mājinieku uzmanība pasaules motokrosā Ķegumā

Pasaules čempionāta motokrosā posmā Ķegumā nedēļas nogalē dažādās ieskaites klasēs brauks apmēram 10 Latvijas braucēju, bet pašmāju līdzjutēju lielākā uzmanība būs pievērsta brāļiem Reišuļiem, kuri startē Eiropas čempionāta ieskaitē, piektdien Latvijas Televīzijā pastāstīja sacensību organizators Kristers Serģis.

Kārlis Reišulis ieņem 6. vietu Eiropas čempionāta kopvērtējumā 250 kubikcentimetru klasē, savukārt Jānis Reišulis ir līderis 125 kubikcentimetru ieskaitē. Sasniegtie rezultāti un brāļu parādītā attieksme pret darbu liecina, ka Reišuļi ir patiesa vērtība motosportā, uzsvēra Serģis. Jāni Reišuli viņš nosauca par pašlaik karstāko braucēju, kurš Eiropā ir nepārprotami labākais savā klasē.

"Tas tiešām ir nākamais talants, un mums prieks, ka motokross Latvijā ir ieguvis nākamo spīdekli, kas turpinās spīdēt vēl daudzus gadus," Jāņa Reišuļa nākotnes izredzes raksturoja Serģis. 

Reišuļiem Serģis paredz vadošo nākamās paaudzes braucēju lomu aiz Paula Jonasa, kurš traumas un tai sekojušas operācijas dēļ prestižākajā MXGP klasē Ķegumā šoreiz nevarēs startēt. 

Pagājušajā nedēļā Jonasam operēja īkšķa saites, tādēļ viņa roka vēl trīs nedēļas būs ģipsī un vēlāk sekos rehabilitācija, pastāstīja Serģis. Viņš prognozēja, ka labākajā gadījumā Jonass sacensībās varētu atgriezties jūlija beigās, ja ārstu lēmums būs labvēlīgs un pašsajūta atbilstoša braukšanai sacīkstēs. 

Paulu posmā Ķegumā aizstās Tomass Šileika, tomēr Jonass abas sacensību dienas būs trasē, lai tiktos ar līdzjutējiem. Jonass savainojumu dēļ izlaidīs piekto posmu pēc kārtas, bet nepieciešamības gadījumā būs gatavs dot savu padomu sacīkstēs startējošajiem Latvijas sportistiem. 

Serģis paskaidroja, ka Ķeguma trases konfigurācijā ir izveidoti atsevišķi elementi, kas prasīs braucējiem apliecināt  augstas klases meistarību. Trasi sacensībām rūpīgi gatavo un laista, jo tās virsma sausajā laikā ir pārkaltusi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti