Visi Latvijas kamaniņbraucēji Nāciju kausā kvalificējas Pasaules kausa posmam

Visi piektdien Oberhofas trasē, Vācijā, startējušie Latvijas kamaniņu sportisti pārvarēja Nāciju kausa barjeru un kvalificējās nedēļas nogalē paredzētajām Pasaules kausa sezonas 6.posma pamatsacensībām, liecina rīkotāju informācija. Labākie panākumi Nāciju kausā bija 5.vietu ieguvušajai Ullai Zirnei, kura sezonas pirmajā pusē nestartēja veselības sarežģījumu dēļ.

Pēc vietas sezonā pēdējo trīs sacensību rangā dalība Pasaules kausa sacīkstēs bez starta Nāciju kausā bija droša Elīzai Caucei, Ināram Kivleniekam un Rikam Kristenam Rozītim, kā arī divnieka ekipāžām Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam un Andrim Šicam/Jurim Šicam.

Zirne piekto rezultātu sasniedza ar finišu pēc 42,317 sekundēm, pirmās vietas ieguvējai krievietei Jekaterinai Baturinai zaudējot 0,387 sekundes.

Dalībai Pasaules kausa izcīņā kvalificējās arī 6.vietu astoņu ekipāžu konkurencē ieguvušais divnieks Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzels, kuri uzvarējušajam Krievijas duetam Vladislavam Južakovam/Vladimiram Prohorovam (41,917) zaudēja 0,505 sekundes.

Vīriešu konkurencē 12.vietu ieguva Kristaps Mauriņš, bet 18. pozīcijā 30 dalībnieku konkurencē ierindojās Artūrs Dārznieks. Ātrākais bija mājinieks Toni Grefe, kurš finišēja pēc 43,723 sekundēm, Mauriņu un Dārznieku apsteidzot par attiecīgi 0,384 un 0,514 sekundēm. Pasaules kausa sacīkstēm kvalificējās 17 dalībnieki, taču nāciju kvotas dēļ tālāk varēja tik arī ar iegūtu 22.vietu.

Pasaules kausa posmā sestdien brauks vīrieši un sievietes, svētdien paredzēts starts divnieku ekipāžām un sprinta sacīkstes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti