Tīruma vēlreiz izcīna Latvijas kausu kamaniņu sportā

Elīza Tīruma sestdien Siguldā kļuva par Latvijas kausa ieguvēju kamaniņu sportā un atkārtoja pirms gada gūto panākumu, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā. Vīriešu konkurencē uzvarēja Artūrs Dārznieks, bet divnieku ekipāžām trofeju ieguva Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.

Tīruma divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 25,663 sekundēm, kas viņai ļāva par 0,722 sekundēm apsteigt tuvāko konkurenti Ullu Zirni, kura Latvijas kausu izcīnīja junioru ieskaitē. Trešo vietu dāmu konkurencē ieguva Kendija Aparjode, kura vienlaicīgi bija otrā labākā junioru vērtējumā.

Vīru konkurencē Dārznieks divu braucienu summā uzrādīja rezultātu viena minūte un 38,218 sekundes. Otro vietu izcīnīja Riks Kristens Rozītis, kurš divu braucienu summā uzvarētājam zaudēja 0,412 sekundes. Trešais ātrākais bija  Kristaps Mauriņš, kurš uzvarētājam piekāpās 0,550 sekundes. Nestartēja karjeru noslēgušais Mārtiņš Rubenis, kurš par kausa ieguvēju kļuva pirms gada.

Divvietīgo ekipāžu ieskaitē Gudramovičam/Kalniņam ar rezultātu viena minūte un 25,014 sekundes pietika, lai atstātu otrajā vietā brāļus Šicus, kam neizdevās nosargāt pirms gada izcīnīto pirmo vietu. Andris un Juris Šici šoreiz piekāpās uzvarētājiem 0,140 sekundes un ierindojās  otrajā vietā. Trešā spēcīgākā ekipāža Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzelis palika nepārspēti junioru ieskaitē.

Junioriem individuāli ātrākais bija Gunārs Bergs, divu braucienu summā finišējot pēc minūtes un 40,144 sekundēm, aiz sevis atstājot Kristeru Aparjodu un Ralfu Bērziņu. Jauniešiem vecākajā grupā labākie bija Edgars Karnītis un Kate Keita Farenhorsta.