Sniega vētru mocītajā Kanādā Latvijas kamaniņu braucēji bez godalgotām vietām

Kanādā, Vistleras trasē notiekošajā Pasaules kausa trešajā posmā Latvijas kamaniņu braucēji nespēja tikt pie godalgotām vietām. Labāko rezultātu uzrādīja Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri divniekos palika tikai soli aiz goda pjedestāla, izcīnot ceturto vietu, liecina organizatoru informācija.

Gudramovičs un Kalniņš Vistleras trasi veica 38,727 sekundēs, no uzvarētājiem vāciešiem Tonija Egerta un Sašas Benekena atpaliekot 0,175 sekundes.

Otrajā vietā ierindojās vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, bet trešajā vietā austrieši Peters Pencs un Georgs Fišlers. Brāļi Juris un Andris Šici sajās sacensībās bija tikai desmitajā vietā, uzvarētājiem zaudējot 0,3222 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekos līderi ar 400 punktiem ir Egerts un Benekens. Šici ar 206 punktiem ir piektajā vietā, bet Gudramovičs/Kalniņš ar 159 punktiem ir devītajā pozīcijā.

Dāmu sacensībās no latviešu kamaniņu braucējām labākā bija Elīza Cauce, kura ierindojās desmitajā pozīcijā, bet Ulla Zirne palika 15. vietu.

Uzvaras laurus plūca kanādiete Aleksa Gouga, kas finišēja 38,796 sekundēs, un Cauce no līderes atpalika 0,275 sekundes. Otrajā vietā un trešajā vietā vācietes – attiecīgi Natālija Geisenbergere un Tatjana Hifnere.

Kopvērtējumā pasaules kausā līderpozīcijas ir Hifnere un Geisenbergere – abām pa 310 punktiem, Cauce ar 144 punktiem ir 11. vietā, bet Zirne ar 116 punktiem ir 13. pozīcijā, savukārt Kendija Aparjode guvusi tikai 13 punktus, kas viņu ierindo 32. vietā.

Kungu sacensībās Inārs Kivlenieks sasniedza 13. pozīciju, bet Riks Rozītis 18. vietu. Uzvarēja kanādietis Takers Vests, no kura Kivlenieks atpalika 0,306 sekundes. Otrajā vietā austrietis Volfgangs Kindls, bet trešajā vācietis Andi Langenhans.

Pasaules kausa kopvērtējuma līderis šobrīd ir Fēlikss Lohs ar 260 punktiem. Kivlenieks ar 116 punktiem ierindojas 15. vietā.

Pasaules kausa posmu Vistleras trasē pavadīja virkne ķibeļu. Proti, sniegs bija izraisījis smagas transportēšanas problēmas, kā rezultātā sacensību programma tika saīsināta līdz vienam braucienam, bet sacensības komandu stafetē vispār tika atceltas. Problēmas bija arī ar kamanu transportēšanu uz sacensību norises vietu.