Sporta studija

Šķēpmetējs Štrobinders : EČ būs cits līmenis, tādās sacensībās neesmu bijis

Sporta studija

Gatis Smukulis par ''Tour de France'' un savu karjeru

Siguldas kamaniņu trasē pēc rekonstrukcijas būs izcils ledus

Siguldas kamaniņu trasē pēc rekonstrukcijas varēs izbaudīt lielisku ledu

Vasaras karstumā Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē risinās rekonstrukcijas darbi, lai rudenī sportistu rīcībā būtu izcilas kvalitātes ledus, ko neietekmētu dažādi laikapstākļi. Galvenais ir trases apjumšana un aizsardzība no saules. 

Ilggadējais trases direktors Dainis Dukurs pastāstīja, ka sākotnēji apjumšanai bija plānots skārds, bet vēlāk būvē izvēlējās membrānas segumu. Darbu veikšanu reizēm aizkavē lietus, turklāt kamaniņu trase nav vienkāršs objekts, un reizēm darbi ir tehniski sarežģīti.

No valsts budžeta trases rekonstrukcijai pērn piešķīra 2,5 miljonus eiro, un Siguldā cenšas panākt, lai aprīkojums būtu labākais pasaulē. No perforēta materiāla veidotās saules žalūzijas būs ļoti ērti apkalpojamas un ļaus saglabāt teicamu trases kvalitāti. Braucējiem neradīsies nošķirtības sajūta, un iespēja sekot notikumiem saglabāsies arī skatītājiem un treneriem. 

Pēc rekonstrukcijas uzlabosies ledus kvalitāte, kas jau iepriekš bija augsta, tomēr Siguldas trasē iepriekš izpaudās morāla novecojuma pazīmes. Sportisti jauno ledu sāks izbaudīt līdz ar sezonas sākumu 1.oktobrī, kad visi darbi būs pabeigti. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti