Pēc pirmajiem braucieniem kamaniņās - Rubenis 11., Kivlenieks 16., Mauriņš 21.

Pēc diviem pirmajiem braucieniem no četriem kamaniņu sacensībās, Mārtiņš Rubenis atrodas 11. vietā, paturot terētiskas iespējas pacīnīties par augstākajām vietām. Inārs Kivlenieks ir 16. vietā, bet Kristaps Mauriņš - 21. vietā.

Pēc abiem pirmajiem braucieniem līderis ir Pasaules kausa ieguvējs un iepriekšējo Vankūveras olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējs Fēlihs Lohs no Vācijas. Viņam par nepilnām 0,3 sekundēm izdevās apsteigt pirmā brauciena uzvarētāju, mājnieku Albertu Demenčenko. Trešā vieta pēc abiem braucieniem joprojām 2002. un 2006. gada olimpiskajam čempionam Armīnam Cīgeleram, kurš pārstāv Itāliju. 

Labākais no Latvijas izlases, Mārtiņš Rubenis, saka vienkārši: "Labāk kā treniņbraucienu pirmajā braucienā, sliktāk kā otrajā". Grūti bijis noķert pareizo trajektoriju, jo ledus šodien esot ātrāks: 

Rubenis par pirmajiem startiem

  "Nekas spīdošs," par savu startu saka Inārs Kivlenieks. Viņš pieļāvis kļūdu 2. brauciena trases vidusdaļā, rītdien vajadzētu mēģināt braukt labāk:

  Kivlenieks par pirmajiem startiem

   Arī Kristapam Mauriņam bijušas kļūdas, iespējams, arī nepareizā slida patraucējusi. "Skalā no viens līdz desmit es sev liktu sešinieku," rezumē sportists, uzsverot, ka rīt jābrauc labāk:

   Mauriņš par pirmajiem startiem

    Jau svētdien tiks noskaidroti kamaniņu sporta medaļnieki vīriešiem pēc atlikušajiem diviem braucieniem.

     

     

     

     

     

    Kļūda rakstā?

    Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

    Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

    Kamanas
    Sports
    Jaunākie
    Interesanti