Neveiksmīgs pirmais brauciens Šicu kamaniņu divnieku atvirza uz 6.vietu Leikplesidā

Pirmajā braucienā ārpus pirmā desmita palikusī Andra un Jura Šicu kamaniņu divnieka ekipāža sestdien Leikplesidā, ASV, izcīnīja 6.vietu Pasaules kausa sezonas otrajā posmā, liecina organizatoru informācija. Sieviešu sacensībās labāko rezultātu Latvijai sasniedza 12.vietu ieguvusī Kendija Aparjode.

(papildināts pēc sieviešu sacensībām)
Divnieku sacensībās zemākas pozīcijas ieņēma pārējie divi Latvijas divnieki Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs. Gudramovičs/Kalniņš ieguva 8.vietu, turpretim Putins/Marcinkēvičs sacensības noslēdza 13. pozīcijā.

Uzvarēja olimpiskie čempioni  vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 27,317 sekundēm, otrajā pozīcijā atstājot 0,184 sekundes lēnākos savus tautiešus Toni Egertu/Sašu Benekenu. Austrieši Tomass Šteu/Lorencs Kollers bija trešie 0,196 sekundes aiz uzvarētājiem.

Brāļi Šici otrajā braucienā sasniedza ceturto rezultātu, bet summā uzvarētājiem zaudēja 0,888 sekundes. Izredzes uz labāku rezultātu Šiciem liedza pirmais brauciens, kurā viņi ieņēma 11.vietu. Pēc pirmā brauciena Gudramovičs/Kalniņš bija desmitie, ierindojoties uzreiz priekšā brāļiem Šiciem. Putins/Marcinkēvičs pirmajā braucienā sasniedza 16. rezultātu 17 finišējušo ekipāžu konkurencē.

Sievietēm Ulla Zirne sacīkstes noslēdza 13.vietā, savukārt Elīza Cauce ierindojās 18. pozīcijā.

Nepārspēta palika vāciete Jūlija Taubica ar rezultātu divu braucienu summā viena minūte un 27,484 sekundes. Mājiniece Emilija Svīnija atpalika 0,067 sekundes un bija otrā, savukārt vietu uz pjedestāla zemākā pakāpiena nodrošināja krieviete Viktorija Demčenko, kuru no uzvarētājas šķīra 0,222 sekundes. Aparjode no Taubicas atpalika 1,03 sekundes.

Jau pirmajā braucienā Latvijas sportistes labāko desmitniekā netika, Zirnei ieņemot 13.vietu, Aparjode bija 15., bet Cauce - 17.vietā.

Posma noslēgumā svētdien sacentīsies vīrieši un risināsies sacensības sprintā.