Nāciju kausa izcīņā Zirne un Kivlenieks starp līderiem

ASV, Leikpleisidas trasē notiekošajās Nāciju kausa sacensībās ceturtdien Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne izcīnīja otro vietu, savukārt Inārs Kivlenieks palika trešais, liecina organizatoru informācija.

Dāmu konkurencē labākā no Latvijas braucējām bija Zirne, kura piekāpās vien sacensību līderei itālietei Andrea Feterei 0,068 sekundes. Elīza Cauce ierindojās ceturtajā vietā. Kendijai Aparjodei bija neveiksme, kas ļāva kamaniņu braucējai ierindoties tikai 27. vietā.

Vīriešu konkurencē labākais no latviešiem bija Kivlenieks, kurš ierindojās trešajā vietā, no sacensību uzvarētāja krieva Semjona Pavļičenko atpaliekot 0,291 sekundi. 11 .vietā palika Artūrs Dārznieks, 19. vietā  Kristaps Mauriņš, bet 25. – Riks Kristens Rozītis.

Divnieku sacensībās Kristers Putins un Imants Marcinkēvičs ierindojās 6. vietā, 0,517 sekundes atpaliekot no līderiem itāļiem Kristiana Oberštolca un Patrika Gubera.

Pasaules kausa piektā posma pamatsacensībām kvalificējās labākie 12 sportisti. Vietu jau pirms Nāciju kausa tur automātiski bija nodrošinājuši Kristers Aparjods vīru konkurencē, tāpat kā Andris un Juris Šici, kā arī Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš starp divnieku ekipāžām. Pamatsacensības notiks jau piektdien.