Mārtiņš Rubenis startēs Latvijas čempionātā kamaniņu sportā

Piektdien un sestdien Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trasē risināsies sacensības “Latvijas čempionāts 2016” kamaniņu sportā, kurā savu dalību pieteicis arī divkārtējais Olimpisko spēļu medaļnieks, tagadējais treneris un mehāniķis, kurš strādā ar junioru izlasi Mārtiņš Rubenis, informē organizatori.

Rubenis savu dalību pieteicis vīru ieskaites grupā un spēkiem mērosies ar Riku Kristenu Rozīti, Ināru Kivlenieku, Artūru Dārznieku, Kristapu Mauriņu, kā arī ar junioriem Ralfu Bērziņu un Gunāru Bergu. Diemžēl, veselības problēmu dēļ, sacensībās nepiedalīsies II Pasaules Jaunatnes ziemas Olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējs Kristers Aparjods.

Savukārt sacensības divvietīgajām ekipāžām pieaugušo konkurencē tiek pārceltas uz rudeni, jo šobrīd tajās nevar piedalīties brāļi Andris un Juris Šici, kuri gatavojas braucienam uz nākamo Olimpisko spēļu mājvietu Phjončhaņu, lai veiktu trases homologāciju.

Jāatgādina, ka 2015. gadā Latvijas čempiona titulu izcīnīja  Rozitis, Elīza Cauce. Junioru ieskaitē nepārspēti palika Aparjods un Kendija Aparjode, bet divvietīgo ekipāžu konkurencē Latvijas čempiona titulu izcīnīja brāļi Šici.