Latvijas kamaniņu divnieku ekipāžas Kanādā tūlīt aiz goda pjedestāla

Ar Sprinta kausu Kalgari trasē Kanādā noslēdzies “Viessmann” Pasaules kausa ceturtais posms kamaniņu sportā. Divvietīgo ekipāžu konkurencē Latvijas ekipāžas Andris Šics/Juris Šics izcīnīja ceturto vietu, savukārt Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās 5. vietā, liecina organizatoru informācija.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē uzvaras laurus plūca vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri distanci veica 36,310 sekundēs. Aiz viņiem austrieši Peters Pencs un Georgs Fišers un vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri uzrādīja identisku rezultātu – 36,316 sekundes, kā rezultātā abiem dalīta otrā vieta.

Brāļu Šicu ekipāža no uzvarētājiem atpalika 0,192 sekundes, ierindojoties 4. pozīcija, savukārt Gudramovičs un Kalniņš finišēja 36.507 sekundēs, un viņiem piektā vieta.

Elīza Cauce, kura uzrādīja laiku 31,363 sekundes, izcīnīja 8.vietu dāmu konkurencē. Par sacensību uzvarētāju tika atzīta ASV atlēte Samera Britčere, kura uzrādīja laiku 31,129 sekundes.

Savukārt vīru konkurencē latvietis Riks Kristens Rozītis, uzrādot laiku 30,550 sekundes, sacensību uzvarētājam vācietim Fēliksam Loham piekāpās par 0,459 sekundēm un izcīnīja 13.vietu.

Šīs sportistiem bija pēdējās starptautiskā mēroga sacensības šajā gadā, taču, turpinot sezonu, jau 29. - 30.decembrī Siguldā risināsies ‘’Latvijas kauss 2015’’. “Viessmann” Pasaules kausa izcīņa atsāksies 2016.gadā, kad 9.-10.janvārī Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trasē risināsies Pasaules kausa izcīņas piektais posms.