Latvijas kamaniņu divnieks Bots/Plūme nopelna bronzu Pasaules kausa sacīkstēs

Mārtiņa Bota un Roberta Plūmes kamaniņu divnieka ekipāža sestdien Altenbergas trasē Vācijā izcīnīja bronzu Pasaules kausa posmā, kur labākais Latvijas sieviešu duets Anda Upīte/Sanija Ozoliņa sasniedza 4.vietu, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts pēc sieviešu solo sacensībām)
Vīriešiem uzvarēja vācieši Toni Egerts/Saša Benekens ar summā sasniegtu rezultātu viena minūte un 24,158 sekundes. Viņu tautieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts atpalika 0,066 sekundes un bija otrie, bet Botu/Plūmi no uzvarētājiem šķīra 0,218 sekundes.

Otra Latvijas vīriešu ekipāža Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ieguva 8.vietu.

Pirmajā braucienā Bots/Plūme bija trešie, savukārt Ševics-Mikeļševics/Krasts ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Vēlāk sestdien sieviešu divniekiem uzvaru izcīnīja itālietes Andrea Fetere/Mariona Oberhofere ar rezultātu viena minūte un 25,650 sekundes. Vācijas ekipāža Jesika Degenharte/Šejena Rozentāle atpalika 0,051 sekundi un sasniedza otro vietu, savukārt Austrijas duets Zelina Egle/Lara Mihaela Kipa noslēdza laureātu trijnieku 0,277 sekundes aiz uzvarētājām. Upīti/Ozoliņu no pirmās vietas ieguvējām šķīra 0,566 sekundes.

Otra Latvijas sieviešu ekipāža Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna ierindojās 9.vietā.

Pirmajā braucienā Upīte/Ozoliņa un Ziediņa/Zvilna ieņēma attiecīgi 5. un 6.vietu.

Sieviešu solo sacensībās visaugstāk no latvietēm tika 5.vietu ieguvusī Elīna Ieva Vītola.

Kendija Aparjode un Sigita Bērziņa sasniedza attiecīgi 10. un 11. vietu. Uzvarēja vāciete Jūlija Taubica, aiz sevis trijniekā atstājot savas tautietes Annu Bereiteri un Dajanu Eitbergeri.

Pirmajā braucienā Vītola bija ceturtā, Aparjode - devītā, bet Sigita Bērziņa ierindojās uzreiz aiz TOP10. Vēl viena Latvijas sportiste Frančeska Bona piektdien nepārvarēja kvalifikāciju.

Posma noslēgumā svētdien startēs vīrieši, kā arī notiks komandu stafete.