Latvijas kamaniņu braucējiem ceturtā vieta Soču trases komandu stafetē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Latvijas kamaniņu sportisti Pasaules kausa sezonu svētdien noslēdza ar ceturto vietu olimpiskajā Soču trasē notikušā devītā posma komandu stafetes sacensībās.

Pie uzvaras tika Vācijas komanda, kas apsteidza Krieviju un Kanādu, bet Latvijas braucēji Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks, kā arī brāļi Andris un Juris Šici uzvarētājiem zaudēja 0,983 sekundes.

Latvijas komanda Pasaules kausa stafetē ceturto vietu izcīnījusi trešo reizi šīs sezonas sešās sacensībās. Vienā no šiem posmiem Latvija palika bez rezultāta, kas kopvērtējumā neļauj būt augstāk par septīto vietu.

Kā ziņots, PK sacensībās Sočos vairāki Latvijas sportisti sasniedza sezonas vai pat karjeras labākos rezultātus. Brāļi Šici divniekos izcīnīja pirmās medaļas sezonā, ierindojoties trešajā vietā, Mārtiņš Rubenis ieņēma piekto vietu kungu konkurencē, savukārt Ulla Zirne karjeras otrajās Pasaules kausa sacīkstēs izcīnīja 13.vietu.

Vēl Elīza Tīruma Sočos ieņēma astoto vietu, Oskars Gudramovičs ar Pēteri Kalniņu izcīnīja 14.vietu divniekos, savukārt kungu konkurencē Inārs Kivlenieks bija 13., bet Kristaps Mauriņš 20.vietā.