Latvijas kamaniņbraucējiem divas vietas uz pjedestāla Pasaules kausa kvalifikācijā

Latvijas kamaniņbraucēju divnieks Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš piektdien Altenbergas trasē Vācijā uzvarēja Nāciju kausa sacensībās cīņā par kvalificēšanos Pasaules kausa posmam, liecina organizatoru informācija. Otro vietu vīriešu konkurencē ieguva Inārs Kivlenieks, un kvalifikāciju pārvarēja teju visi Latvijas sportisti.

Spēcīgākie kamaniņbraucēji kvalifikācijā nestartē, tostarp iespēja bez atlases piedalīties Pasaules kausa posma sacensībās ir garantēta arī Elīzai Caucei, Rikam Kristenam Rozītim, Kristeram Aparjodam un divnieka ekipāžai Andrim Šicam/Jurim Šicam.

Divniekiem uzvaru kvalifikācijā Gudramovičs/Kalniņš nodrošināja ar finišu pēc 41,855 sekundēm. Devītie bija Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, arī garantējot dalību pamatsacensībās, turpretim 16.vietu ieguvusī junioru ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme startēja ārpus konkurences.

Nāciju kausā pietiekami veiksmīgi kvalifikācijas pārvarēšanai startēja arī Kristaps Mauriņš, Artūrs Dārznieks, Ulla Zirne, Kendija Aparjode un Elīna Ieva Vītola.

Kivlenieks kvalifikācijas braucienu veica 54,025 sekundēs, no uzvarētāja vācieša Andi Langenhana atpaliekot 0,191 sekundi. Mauriņš ierindojās 13.vietā, bet 17. bija Dārznieks. 

Sieviešu konkurencē Zirne ieguva 7.vietu, Aparjode un Vītola sadalīja 12. un 13. pozīciju, savukārt 16.vietā finišēja Sigita Bērziņa, kam tāpat Andai Upītei ar 22. vietu tikšanai pamatsacensībās nepietika. Arī juniores Bērziņa un Upīte startēja ārpus konkurences.

Pasaules kausa sezonas trešais posms sestdien sāksies ar divnieku ekipāžu un vīriešu sacensībām, bet svētdien risināsies sieviešu  braucieni un būs komandu stafete.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti