Komandu sprintā Latvijas kamaniņu sportisti iegūst otro medaļu Eiropas junioru čempionātā

Latvijas jaunie kamaniņu sportisti svētdien Oberhofā, Vācijā, komandu sprintā izcīnīja otro sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā, informēja rīkotāji. Pirmo godalgu sestdien sarūpēja  Kristena Putina/Kriša Matuzela ekipāža divnieku sacensībās.

Komandu sprintā Latviju pārstāvēja Kendija Aparjode un Kristers Aparjods, kā arī Putina/Matuzela divnieks. Latvieši summā 0,095 sekundes zaudēja Eiropas junioru čempioniem krieviem, kuri finišēja pēc divām minūtēm un 4,913 sekundēm. Trešie 0,903 sekundes aiz uzvarētājiem astoņu valstu konkurencē bija Austrijas kamaniņbraucēji.

Individuālajās sacensībās juniorēm svētdien 8.vietu ieguva Kendija Aparjode, turpretim Alise Evelīna Mitkus treniņā gūtas galvas traumas dēļ nestartēja. Junioriem Ralfs Bērziņš ieguva 16.vietu, Kristers Aparjods palika 22.vietā.

Jauniešu konkurencē puišiem sestdien 12.vietu dalīja Roberts Plūme, 20. bija Gunārs Bergs, bet 25. vietu 55 dalībnieku konkurencē ieguva Edgars Karnītis. Jaunietēm 18.vietā sacensības noslēdza Zelma Bite, 22.vietu ieguva Anda Upīte, par vienu pozīciju apsteidzot Kati Keitu Fārenhorstu. Sacensībās brauca 35 jaunietes. Gan puišiem gan meitenēm startēja arī sportisti no ārpus Eiropas valstīm.