Kivlenieks pirmoreiz sezonā iekļūst pieciniekā Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Inārs Kivlenieks sestdien Altenbergā, Vācijā, izcīnīja 5.vietu priekšpēdējā posmā un pirmoreiz Pasaules kausa sezonā iekļuva pirmajā pieciniekā, liecina organizatoru informācija. Citi Latvijas kamaniņu sportisti vīriešu konkurencē pirmajā desmitniekā netika.

Vīriešiem uzvarēja Fēlikss Lohs, kurš finišu summā sasniedza pēc minūtes un 48,193 sekundēm, kā arī garantēja pirmo vietu sezonas kopvērtējumā, lai gan atlicis aizvadīt vēl divas sacīkstes. Laureātos iekļuva tikai vācieši, jo otro un trešo vietu sadalīja Johaness Ludvigs (+0,270) un Andi Langenhans (0,282).

Kivlenieks pēc pirmā brauciena ieņēma 10.vietu, bet vairākiem konkurentiem otrajā braucienā neveicās, kas latvietim palīdzēja pakāpties augstāk. Divu braucienu summā Kivlenieks uzvarētājam zaudēja 0,367 sekundes. Līdz šim labākais sasniegums Pasaules kausa sezonā Kivleniekam bija Oberhofā ieņemtā 12.vieta.

Artūrs Dārznieks sacensības pabeidza 13.vietā 0,861 sekundi aiz uzvarētāja, bet Riks Kristens Rozītis ierindojās 18.vietā (+1,117).

Jau vēstīts, ka sestdien divnieku sacensībās Andra un Jura Šicu ekipāža izcīnīja 3.vietu. Sievietes sacentīsies svētdien, kad startēs Ulla Zirne, kā arī notiks sacensības sprintā.