Kivleniekam Siguldas slapjajā sniegā mazliet pietrūkst līdz medaļai

Inārs Kivlenieks ar iegūtu 4.vietu svētdien Siguldā bija labākais pašmāju sportists Eiropas čempionātā kamaniņu sportā, kas risinās Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā, liecina organizatoru informācija. Vietu sadalījumu ietekmēja arī slapjā sniega iespaidotā trase, kur pārējie latvieši cīņā par medaļām neiesaistījās.

Divu braucienu summā uzvarēja krievs Semjons Pavļičenko ar rezultātu viena minūte un 36,758 sekundes. Sudrabu ieguva uzvarētājam 0,011 sekundes zaudējušais Pasaules kausa sezonas līderis vācietis Fēlikss Lohs, savukārt uzvarētāja tautietis Romans Repilovs kļuva par bronzas laureātu 0,112 sekundes aiz uzvarētāja. Kivlenieku no pjedestāla šķīra 0,037 sekundes.

Posma ieskaitē devītais bija Kristers Aparjods, 11.vietu ieņēma Artūrs Dārznieks, bet 21. pozīcijā sacensības pabeidza Kristaps Mauriņš. Eiropas čempionāta ieskaitē Aparjodam astotā, Dārzniekam devītā vieta.

Pēc pirmā brauciena Kivlenieks bija piektais, Aparjods - astotais, par vienu pozīciju apsteidzot Dārznieku, bet Mauriņš ierindojās 24.vietā.

Jau vēstīts, ka sestdien par Eiropas vicečempioniem divnieku sacensībās kļuva Andris un Juris Šici. Savukārt dāmām labākā Latvijas braucēja bija 5.vietas ieguvēja Kendija Aparjode.

Pasaules kausa sezonas pēdējā posma noslēgumā svētdien vēl risinās sprinta sacīkstes un stafete, kur arī noteiks Eiropas čempionāta medaļniekus.